Laboratuvar ve görüntüleme hizmetleri.

Özel Egepol Hastanesinin Laboratuar hizmetleri haftanın yedi günü 24 saat kesintisiz verilmektedir.

Biyokimya ve Klinik Biyokimya Uzmanı Dr. Dilek ASLANCA idaresindeki Biyokimya laboratuvarı, rutin ve rutin dışı tetkikleri çalışabilecek şekilde son teknolojiye sahip cihazlarla donatılmıştır.

Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Ufuk DİZER idaresindeki mikrobiyoloji laboratuvarı, tüm mikrobiyoloji tetkiklerini bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Egepol Hastanesi Laboratuvarları sürekli olarak iç ve dış kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Hastane laboratuvarımız halen LabPT Kalite Kontrol Programı'na dahil olup Biyokimya, Ptz, Hormon ve Tam Kan Sayımı sertifikalarına sahiptir.

Laboratuvarlar; poliklinikler, servisler, yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler, acil  servis hastalarından alınan ve hastane dışından  gönderilen klinik örneklerde istenen tetkikleri yapmaktadır.

Laboratuvarımız ayrıca kan transfüzyonu (nakli) gereken durumlarda uygun donörden örnek kan alınması, kan grubuna bakarak, serolojik testleri ve cross match işlemini yapmak üzere gerekli teknik donanıma sahiptir.


Güncelleme : 20.03.2015
Sağlık Kadrosu            Tıbbi Birimler            Sanal Tur             Anlaşmalı Kurumlar            Bize ulaşın
Web Programlama Deltawebsistem